Wie wij zijn

Klein Entink Fashion, wie wij zijn...

Klein Entink Fashion, ons familiebedrijf in hart en nieren met drie in het oog springende modezaken in de mooie achterhoekse dorpen Aalten en Dinxperlo. De oorsprong gaat terug naar 1946. De eerste generatie Klein Entink, onze opa en oma Bernard en Miep, opende een algemene textielwinkel aan de Haartsestraat in Aalten met ‘alles wat er maar nodig was’ op gebied van kleding, stoffen, fournituren en huishoudtextiel. In de jaren 50 werd de winkel verhuisd naar de huidige plek in de Landstraat. In de decennia erna nam de behoefte aan ‘zelf kleding maken’ af en kwam er steeds meer belangstelling voor geconfectioneerde damesmode en lingerie.

De tweede generatie, onze ouders Henk en Ineke Klein Entink, zette de winkel in de jaren 70 dan ook voort onder de naam Klein Entink Mode. Vanaf die tijd werd er een moderne collectie damesmodemerken gepresenteerd.
 
Ik, Mariette en mijn oudere broer Bernd Jan (de derde generatie Klein Entink) groeien in de tussentijd op. In 2007 treden we in de voetsporen van onze ouders en grootouders.  Samen zetten we Klein Entink Mode voort en openen in 2008 Impulz Fashion aan de Hoekstraat in Aalten. Een flow-fashion modewinkel gericht op een continue 'flow' van nieuwe trends voor een aantrekkelijke prijs. Na enkele jaren dient zich de prachtige mogelijkheid aan om Seven Women in Dinxperlo over te nemen. Een prachtige aanvulling voor ons bedrijf. Met Klein Entink Mode & Impulz Fashion in Aalten en Seven Women in Dinxperlo hebben we een zeer gevarieerd assortiment. Voor elke vrouw wat wils.
 
Nu, anno 2025 heb ik (Mariette) nog altijd de dagelijkse leiding over de 3 winkels en bijbehorende webshop. Samen met een fantastisch team enthousiaste dames, proberen we elke dag weer een prachtige collectie en fijne sfeer & beleving te bieden aan onze klanten. Bernd Jan adviseert op de achtergrond op gebied van financien, data-analyse, IT en logistiek. Deze rol als organisatieadviseur heeft hij de afgelopen jaren verder uitgebreid buiten ons bedrijf.
 

Online

We presenteren onze collectie natuurlijk ook online. 24 uur per dag, 7 dagen in de week, kun je zien wat voor moois we te bieden hebben in onze winkels. Klik op een artikel en je gewenste maat en je ziet direct in welke winkel het artikel beschikbaar is. We geven je heel graag persoonlijk advies op de winkelvloer, maar snappen ook dat Online bestellen soms gemakkelijk of zelfs noodzakelijk is. We zorgen ervoor dat uw favoriete artikelen snel bezorgd of verzonden worden. We berekenen geen verzendkosten. 
 
Op onze SALE pagina vindt u artikelen met kortingen tot 60%
 
Veel kijkplezier op deze site en we verwelkomen je heel graag in één van onze winkels.
 
Mariette Klein Entink & Medewerksters
 
gratis bezorging binnen Nederland
binnen 2-3 werkdagen in huis
gratis ophalen, ruilen & retourneren in onze winkels